Autor:

Kamil Giel

Utworzono:

18.07.2019

Mecz rozpoczął się znakomicie dla Leśnika. Już w 6 minucie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Sebastiana Suchana bramkę głową zdobył prawy obrońca - Maksymilian Kloc. W 11 minucie minucie meczu Patryk Maiczek w sytuacji sam na sam podwyższył prowadzenie. W 23 minucie po wybiciu doskonałym wybiciu bramkarza Leśnika - Pawła Targiela - Sebastian Suchan wyszedł sam na sam na 20 metrze i przelobował wychodzącego bramkarza. W 23 minucie było już 3:0 i czekaliśmy na kolejne gole. Choć w ubiegłym tygodniu to Leśnik przegrywał 3:0 w 23 minucie i zdołał wyrównać to Wisła w tym meczu nie miała na to szans. W 39 minucie Suchan po kapitalnym podaniu Rafała Białasa strzelił czwartego gola dla Leśnika. Wisła tylko na kilka minut (na początku drugiej połowy) przejęła inicjatywę na boisku. Udało się nawet wywalczyć rzut karny, ale gracz gości trafił jedynie w poprzeczkę. Gości od kompromitacji uratował bramkarz - Radosław Wojciechowski, który bronił dziś świetnie m.in. w sytuacjach sam na sam z Rafałem Białasem czy Pawłem Pasternakiem. Nie uchronił on jednak gości od stracenia piątego gola, którego po podaniu od swojego młodszego brata - Pawła, zdobył Rafał Pasternak.

Było to trzecie zwycięstwo u siebie w tym sezonie w stosunku 5:0 (wcześniej Leśnik wygrał tyle z Sokołem II i Warszowicami).

5:0 - Rafał Pasternak, 84 min

Sędziowali: Jacek Bielecki (główny) oraz Jacek Król i Tomasz Sitko (asystenci)

Leśnik: Paweł Targiel - Maksymilian Kloc (81.Piotr Chrobok), Adam Grolik, Dominik Bam (69.Karol Machalica), Bartosz Kozyra (45.Błażej Szczotka) - Błażej Kozyra, Adrian Chrobok, Rafał Białas - Marcin Koterla (45.Paweł Pasternak), Sebastian Suchan (60.Paweł Paliczka), Patryk Maiczek (64.Rafał Pasternak).

Rezerwowi: -.

Trener: Adrian Cebula.

Wisła Mała: Radosław Wojciechowski - Michał Obetkon, Bartłomiej Chlebek (28.Sławomir Piech), Ireneusz Chlebek, Mikołaj Chlebek, Kamil Madzia, Grzegorz Waleczek, Damian Wyrwał, Krzysztof Herok, Mateusz Nagiel, Łukasz Rozmus.

Trener: Mateusz Gazda.

Żółte kartki: Adam Grolik (45.faul) - Michał Obetkon (43.faul), Sławomir Piech (75.faul), Damian Wyrwał (81.faul)

W 55 minucie zawodnik LKS Wisły Małej nie wykorzystał rzutu karnego (trafił w poprzeczkę)