Piłkarskie dwa tygodnie.

Woszczyce w ostatnim okresie przeszły piłkarską huśtawkę nastrojów. Od fantastycznej pogoni za wynikiem w Krzyżowicach do pełnej emocji porażki z ABR. Dla wielu, co dało się słyszeć - był to mecz z podtekstami. Na nasze szczęście nikt w naszym obozie nie wyczuwał przed meczem żadnych podtekstów co może rozjaśniać nieco tę sytuację. Niestety po przespanej kolejnej pierwszej połowie i kilku niewyjaśnionych (a raczej niewyjaśnialnych) decyzji piłkarze LKSu Woszczyce ten mecz przegrali. Przypomnijmy, że spotkanie odbyło się w Gardawicach. W tę niedzielę udajemy się na gorący teren do Wisły Małej. Niestety prawdopodobnie bez naszego lidera Szymona Śmietana, który wciąż zmaga się z kontuzją stopy.